Blog»Novinky » Nový virtuální operátor bude ta [...]

Nový virtuální operátor bude také ha-loo mobil

Společnost ha-vel internet přichází nově na trh mobilních komunikací se svou ověřenou službou ha-loo, obohacenou o mobilní volání. ha-vel se tak stane virtuálním operátorem a svým zákazníkům nabídne komplexní služby mobilního i pevného volání v rámci předplacené služby ha-loo.

 
„Od 13.června 2013 bude připravena zbrusu nová nabídka, kterou může využít široká veřejnost bez jakéhokoliv zá-vazku a samozřejmě i desetitisíce našich stávajících zákazníků, kteří využívají ha-loo spokojeně již několik let.“ Uvádí Ing. Pavel Halfar, jednatel společnosti.

 
Za 1,- Kč získá zákazník ha-loo volání do vlastní pevné i mobilní sítě. Volání do ostatních pevných i mobilních sítí bu-de ha-loo účtovat ve výši 2,- Kč. Za jednu textovou zprávu zákazník zaplatí 1,- Kč do vlastní sítě, resp. 1,30 Kč do všech ostatních sítí. ha-loo mobil tak nabídne nejnižší ceny volání v rámci předplacených karet na trhu, které zákazníci mo-hou využít. Využití služby a výhod mobilní a pevné linky bude velmi jednoduché a ceny opravdu přehledné, uživatel ha-loo bude přesně vědět kolik a za co platí, žádné skryté poplatky. Vteřinová tarifikace je velice transparentní a od toho se odvíjí i přístup naší společnosti k zákazníkům.

O společnosti ha-vel internet s.r.o.

Značka ha-vel reprezentuje společnost s šestnáctiletou tradicí na trhu, která se zaměřuje na profesionální řešení te-lekomunikačních služeb pro korporace, veřejný sektor, telekomunikační operátory, ale i domácnosti. Disponuje roz-sáhlou infrastrukturou, která se řadí svým rozsahem k největším datovým sítím v České republice. Název společnosti vznikl z prvních písmen dvojice zakladatelů – Halfar, Velička.

O službě ha-loolooloo

ha-loo je předplacená služba pro volání z pevné sítě, kterou využívají desetitisíce spokojených zákazníků pro levné a efektivní volání. ha-loo nabízí kvalitu srovnatelnou s profesionálním hlasovým řešením již řadu let a k tomu funkciona-lity profesionální virtuální ústředny ha-loo Centrála.