Blog»Novinky » Společnost DH Telecom oznámila, [...]

Společnost DH Telecom oznámila, že je připravena spustit službu Opencall

Praha, 26. června 2013: Společnost DH Telecom dnes oznámila počáteční fázi spuštění své nové a vylepšené služby „Opencall”, prvního předplaceného GSM operátora s levnými mezinárodními hovory na českém trhu.

Zdenka Haraslínová z JWA Prague, PR agentury společnosti DH Telecom, o službě Opencall řekla:

„Zákazníci v České republice si budou moci nový Opencall zakoupit jak u vybraných maloobchodních prodejců, tak online od 1. září. Společnost je také velmi nadšena z celé řady dalších produktů, které budou nabízeny pod značkou Opencall, z nichž mnohé budou na trhu naprosto jedinečné.”

Opencall již na českém trhu působí více než dva roky s technologií CDMA a úspěšně jen v České republice nabídla své služby více než 10 000 zákazníkům. Opencall je virtuální mobilní operátor (MVNO) společnosti DH Telecom, která prostřednictvím současného partnerství s Vodafonem získala možnost pronajmout si infrastrukturu sítě a umožnit tak Opencallu využívat technologii GSM; toto nabízí zákazníkům možnost využívat rozšířenou nabídku služeb jakéhokoliv mobilního přístroje, včetně Smartphonů.

Vincent Charollais, generální ředitel společnosti DH Telecom řekl:

„Společnost DH Telecom je velmi potěšena partnerstvím s Vodafonem, které nám pomáhá ještě vylepšit technologii využívanou pro produkty Opencall a spuštění nové služby GSM v září doplní nabídku mobilních operátorů na českém trhu.“

Nové produkty Opencall budou zacíleny jak na domácí zákazníky, tak na expaty žijící v České republice, s důrazem na levné mezinárodní hovory stejně jako na velmi konkurenceschopné hovory v rámci České republiky. Opencall bude k dispozici u několika vybraných maloobchodníků a také online na některých partnerských webových portálech jako jsou Prague.tv, Prague Monitor a další.