Blog»Novinky » Žlutá simka – nový operát [...]

Žlutá simka – nový operátor s tarify na míru

Opět je tu nový mobilní virtuální operátor. Jmenuje se Žlutá simka a běží v síti Vodafonu. Nejde tak již o několikátého operátora v řadě, který využívá služeb platformy od GTS. Ale nyní je to od společnosti Quadruple, která tyto služby MVNE nově nabízí. Pod ní již také nalezneme operátora Fayn.

Žlutá simka a Quadruple

Žlutá simka přeprodává originální tarify Quadruple, zatímco Fayn nabídl vlastní tarify spojené s VoIP, takže jejich nabídky jsou rozdílné. Quadruple tak umožňuje, aby i menší společnosti, jako např. poskytovatelé internetu, mohli nabízet svým zákazníkům mobilní tarify a to pod jednou smlouvou a na jednom měsíčním vyúčtování.

Pokud vložíte SIM kartu do svého telefonu, zjistíte, že místo názvu Žlutá simka se zobrazí síť Q-CZ. Je to právě síť, kterou provozuje Quadruple s využitím stávajících vysílačů a techniky od Vodafone. Samotným vlastníkem a provozovatelem Žluté simky je pražská společnost TVNET s.r.o. Ta nabízí kromě těchto nových služeb nabízí v oblasti Radotína připojení na internet a kabelovou televizi.

Tarify

V ceníku naleznete šest tarifů určených pro jednotlivce, rodiny a i menší firmy. Ceny volání, SMS a MMS jsu pro všechny tarify stejné, rozdíly jsou pak jen u volných jednotek. Tarifika ce je 60+1. Tarify pro jednotlivce mají od 60 do 150 volných minut. Tarify s internetem 150 MB jsou dva a mají v názvu +. Tarify Rodina mají v ceně tři SIM karty, za další se připlácí 45 Kč měsíčně. Firemní nabídka má pět SIM, další stojí 42 Kč měsíčně a může jich být až 15.

Pokud by Vám tarify v základu nestačili, pomocí několika balíčků si je můžete upravit na míru. V nabídce má operátor další data, volné minuty i balíček SMS. Nabízené neomezené hovory bohužel nejsou neomezené, obsahují "jen" 3000 minut. Datový balíček 1GB je již v ceníku, ale zatím se ještě neprodává, změnit by se to mělo v průběhu měsíce srpna.