Blog»Novinky » ViralBrothers spustili vlastního v [...]

ViralBrothers spustili vlastního virtuálního operátora

Říkali jste si, že vás již nemůže nic překvapit? Tohle jsme nečekali ani my. Dvojice ViralBrothers, známá svými krátkými videi na serveru YouTube spustila vlastního virtuální operátora ViralMobil. Spolumajiteli jsou oba představitelé, Čeněk Stýblo a Erik Meldik, každý má třetinový podíl. V obchodním rejstříku je ale nalezneme zapsané pod svými pravými občanskými jmény. Třetím podílníkem je Radovan Hypš. Operátor využívá sítě T-Mobile.

Operátor tak především cílí na mladou generaci, na kterou se zatím nikdo příliš nezaměřuje. Opomeňme ne příliš výhodné nabídky velkých operátorů. Pro své spuštění využili video s názvem "Debilní Kecy Důchodců", viz. níže.

V nabídce je jen jedna předplacená karta, cenově srovnatelná s ostatními virtuálními operátory. Tarifikace je 60+1, což je sice průměr, ale 1+1 by jistě cílovou skupinu potěšila více. Volání a SMS ve vlastní síti vychází na 1,11 Kč. Volání mimo sít stojí 2,22 Kč a SMS 1,44 Kč. Datové balíčky reflektují potřeby mladé generace, být stále na internetu, a proto v nabídce nechybí ani balíčky s 1 nebo 3 GB dat.

Měsíční udržovací poplatek je 37 Kč, tak jak je tomu podobně např. u Ha-loo mobilu. Dobíjet kredit můžete kartou, bankovním převodem nebo přes terminál Sazky.

Lákadlem ViralMobilu je pro nové zákazníky omezený počet originálně podepsaných SIM karet (celkem 5000).