Blog»Novinky » Virtual Mobile oficiálně potvrzen [...]

Virtual Mobile oficiálně potvrzen!

Informace, které jsme uveřejnili v článku o Virtual Mobile se potvrdily. Mobilní virtuální operátor vstoupí na český trh do konce roku 2013. Kromě spolupráce s velkým GSM operátorem (pravděpodobně s Telefónikou O2), bude spolupracovat i s několika VoIP operátory, se kterými spojí síly.

Je tak potvrzeno voláno do vlastní a partnerské sítě za 0,39 Kč za minutu. Ostatní sítě budou za 0,59 Kč za minutu. Připomínáme, že tarifikace je 1+1, tedy, že je volání účtováno po vteřinách. SMSky půjde zasílat do všech sítí za 0,49 Kč. Sazby za data v mobilu a stejně tak MMS se bude ještě měnit, a proto je operátor zatím nebude zveřejňovat.

Operátor bude účtovat poplatky jak za vedení SIM karty, tak i za vedení aktivní SIM karty v síti. A je tu také omezení: jakmile dosáhnete určitého limitu, zvýší se vám sazby za hovor, kde by nejvyšší cena za minutu neměla přesáhnout 2,25 Kč s účtováním 60+1, SMS za 1,30 Kč. MMS by měla být přibližně za 4,50 Kč.

Zajímavostí jsou také datové balíčky operátora Virtual Mobile. Ty budou v nabídce jako hodinové, denní, týdenní a měsíční.

Aktualizováno: Virtual Mobile nebude spolupracovat s operátorem Telefónica, což nám bylo potvrzeno samotným operátorem.