Blog»Novinky » DH Telecom oznamuje zahájení prov [...]

DH Telecom oznamuje zahájení provozu virtuála OpenCall

TZ, Praha, 19. srpna 2013: Společnost DH Telecom dnes v návaznosti na prohlášení vydané v první polovině roku s potěšením oznámila, že přípravy na zahájení provozu nového produktu „OpenCall”, prvního předplaceného GSM operátora s levnými mezinárodními hovory na českém trhu, jsou v předstihu a zájemci již mají možnost se pro tuto novou službu registrovat.

Česká a anglická verze internetových stránek OpenCall bude spuštěna již dnes (pondělí 19. srpna 2013). Nové stránky obsahují informace o cenové nabídce a možnosti objednávky OpenCall SIM karty zdarma pro prvních 1 000 zájemců. Od 1. září budou internetové stránky k dispozici v několika jazycích včetně češtiny, angličtiny, němčiny, ruštiny a vietnamštiny. Stránky nabídnou také online prodej se speciálními balíčky telefonů, online dobíjení kreditu a ovládací panel.

OpenCall a související produkty budou k zakoupení online a u vybraných obchodníků v celé České republice od prvního zářijového týdne.

Zdenka Haraslínová, z PR agentury JWA Prague, která společnost zastupuje jménem OpenCall, uvedla:

„Věříme, že jedinečná nabídka mezinárodního volání, kterou OpenCall přináší, vyplní mezeru na trhu a že bude dostupná všem zájemcům. Již v průběhu zahájení předregistrace, bude OpenCall schopný reagovat na požadavky zákazníků rychle a flexibilně a bude schopen shromáždit důležité informace, které zajistí, že spuštění služby přes určené distribuční kanály proběhne v září naprosto hladce.”

Mise DH Telecomu byla vždy jasná – OpenCall bude svým zákazníkům v České republice poskytovat nejlevnější předplacené hovory v síti GSM jak lokálně, tak do zahraničí, včetně rychlé a přehledné nákupní struktury. Nová služba a cenová nabídka umožňují volání do zahraničí tak jednoduše a levně, jako volání v rámci České republiky. Ceny za volání v rámci OpenCall sítě začínají na 1 Kč za minutu.

Vincent Charollais, generální ředitel DH Telecomu v České republice, uvedl:

„V několika posledních měsících jsme zažili skutečnou cenovou válku na trhu s tarify mobilních hovorů, která přiblížila cenovou hladinu mobilního volání v České republice na úroveň ostatních států v Evropě. Nicméně, my přesto věříme, že OpenCall bude díky svým nízkým cenám místních a mezinárodních hovorů schopen nabídnout zákazníkům jednu z nejefektivnějších služeb na trhu.”

Předplacená mobilní služba OpenCall bude na českém trhu skutečně revoluční, neboť zákazníci budou mít přístup k lokálnímu i mezinárodnímu volání bez jakékoli smlouvy a může tak konkurovat těm nejžádanějším službám běžných smluvních tarifů.

OpenCall provozuje společnost DH Telecom, která využívá infrastruktury sítě mobilního operátora Vodafone, což umožňuje využití celé škály mobilních služeb.

Zájemci o SIM kartu zdarma se můžou již teď registrovat na stránkách www.opencall.cz.