Blog»Novinky » Studentfone a jeho tahák: 300 MB z [...]

Studentfone a jeho tahák: 300 MB zdarma za dobití

Jak jsme již minule psali o novém virtuálním operátorovi Studentfone, nebyly dostupné žádné informace o jeho nabídce. To se nyní změnilo a my tak můžeme říci více. Připomínáme, že svou nabídku spustí v pondělí 9. září a to formou prodeje předplacenek. Hlavím tahákem je tak 300 MB dat a přístup na vybrané internetové stránky zcela zdarma, mezi nimiž nechybí populární sociální síť Facebook.

Provozovat operátora bude společnost GTS ALIVE, oficiální vydavatel mezinárodních studentských karet ISIC pro Českou republiku, ve spolupráci s mobilním operátorem Vodafone.

Studentfone nabízí řešení zákazníkům, kteří tráví hodně času na internetu a preferují být stále on-line. „Ke vzniku virtuálního operátora Studentfone nás přivedli sami držitelé karet ISIC. Při tvorbě propozice jsme zjistili, že by mobilní data rádi využívali, ale často si je nemohou dovolit z důvodu vysoké finanční náročnosti. Rozhodli jsme se to změnit a společně s Vodafonem vytvořit nabídku, která je postavena na jejich potřebách a přáních.“ uvádí ke vzniku virtuálního operátora generální manažer společnosti GTS ALIVE pro Českou republiku Tomáš Vyskočil.

V rámci předplacené karty Studentfone získají uživatelé při dobití částky 200 Kč měsíčně 300 MB dat zdarma v rámci balíčku s názvem Megabajty. Tento datový limit mohou zákazníci využít dle vlastního uvážení. Hlavní výhoda Studentfone však spočívá v neomezeném přístupu na sociální síť Facebook, který mohou zákazníci navštěvovat bez konzumace datového limitu. Navíc v provedených průzkumech byla právě tato sociální síť označena uživateli za nejoblíbenější.

Na tzv. whitelist, tzn. na seznamu stránek, které lze navštěvovat bez omezení, byly zařazeny také další internetové stránky: www.isic.cz, www.isicpoint.cz, www.alive.cz, www.studentagency.czwww.regiojet.cz. Na stránkách Student Agency a Regiojet tak lze například kdykoli a bezplatně rezervovat jízdenky na autobus, vlak nebo zakoupit letenky. Prohlížení stránek tak bude i po překročení limitu fungovat na plné rychlosti.

Cena volání do všech sítí za minutu 2,50 Kč
Cena SMS do všech sítí 1,50
Cena MMS do všech sítí 4,50 Kč
Balíček „Megabajty“ (při pravidelném dobití částky 200 Kč měsíčně):

  • zdarma 300 MB dat

Neomezený přístup bez konzumace datového limitu na:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technické zázemí projektu

Zákaznickou podporu bude pro Studentfone zajišťovat přímo mobilní operátor Vodafone. Zapojení do projektu přibližuje Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky Vodafonu: „Navázat tuto spolupráci jsme se rozhodli proto, že GTS ALIVE napojí telekomunikační služby na své existující aktivity, které studentům poskytuje. Věřím, že vzájemná spolupráce bude prospěšná nejen oběma zúčastněným stranám, ale přinese i řadu výhod studentům, kteří využívají služby GTS ALIVE.“

Oficiální prodej „SIMek hlavně na internet“ virtuálního operátora Studentfone bude zahájen v pondělí 9. 9. 2013. Objednat předplacenou kartu mohou zákazníci na internetovém serveru www.studentfone.cz nebo ji zakoupit v obchodě ISIC POINT (www.isicpoint.cz), který rovněž slouží jako výdejní místo studentských karet ISIC. Klíčovými distribučními partnery se staly společnosti Student Agency, Regiojet, Knihkupectví Neoluxor a síť restaurací KFC.

K průběžnému dobíjení kreditu mohou uživatelé využívat nejen oficiální internetové stránky, ale také bankomaty ČSOB, Poštovní spořitelny, Česká spořitelny, Volksbank, Oberbank, Citibank, Euronetu a Komerční banky. Dále pak internetové bankovnictví Česká spořitelny, ČSOB, Poštovní spořitelny, Komerční banky, GE Money Bank a UniCredit Banky. Zaplatit bude možné i na terminálech České pošty, Fortuny, Sazky a Lekkerlandu.