Blog»Novinky » Mobilní operátor Centropol začne [...]

Mobilní operátor Centropol začne 9.9. a nabídne tarify pro rodinu

Datum 9.9.2013, den kdy na tuzemský trh virtuálních operátorů vstoupí CENTROPOL TELECOM, sesterská společnost skupiny CENTROPOL ENERGY. Jaká má být jeho nabídka?

CENTROPOL TELECOM bude fungovat jako samostatný virtuální operátor a od Vodafonu, v jehož síti poběží, si pronajme pouze infrastrukturu. Nebude tedy pouze branded reseller. Má již vybudováno vlastní zázemí i call-centrum.

"Vstupujeme na trh jako první plnohodnotný virtuální operátor pro koncové zákazníky. Chceme, aby si nás lidé nejprve vyzkoušeli. Proto přicházíme na trh s nabídkou, kdy po dobu prvních tří měsíců poskytneme všechny tři základní tarify za jednu korunu," řekl Aleš Graf, předseda představenstva skupiny CENTROPOL. Nabídka prvních tří měsíců za korunu se však ve skutečnosti nebude týkat neomezeného tarifu s názvem "Jak chci".

Ony tři základní tarify budou vypadat takto:

TROCHU: Tarif vhodný pro občasné volání. Zahrnuje neomezené volání v síti Centropol + 30 volných minut pro volání do ostatních sítí a 10 volných SMS zpráv do ostatních sítí. Po vyčerpání volných jednotek je volání za 2 Kč/min. a SMS za 1,50 Kč. Dostupný bude za 199,- měsíčně.

VÍCE: Tarif vhodný pro pravidelné volání. Obsahuje neomezené volání a SMS v síti Centropol + 150 MB volných dat, dále 100 volných minut a 20 volných SMS zpráv do ostatních sítí. Po vyčerpání volných jednotek jsou ceny stejné, jako v případe tarifního zvýhodnění ,,TROCHU‘‘. Operátor jej nabídne za 349,- měsíčně

JAK CHCI: Tarif zahrnuje neomezení volání a SMS do všech sítí včetně 300 MB volných dat pro internetové připojení, jde tedy o přímou konkurenci pro neomezené tarify Vodafone, O2 a T-Mobile, ale se znatelně menším FUP za cenu 695,- měsíčně.

centropol-tarify

 

K dispozici budou i datové balíčky a samozřejmě speciální zvýhodněné tarify pro současné zákazníky Centropolu, odebírajcí od společnosti energie. Těm nabídne mimo jiné
také 150 Kč slevu na všechny tarify pořízené bez závazku.

Speciální tarify:

CELÁ RODINA: tarif zahrnuje neomezené volání a SMS zprávy v rámci přidružených členů, maximálně však 1+4 SIM karty. Všem ostatním mimo svoji Rodinu pak voláte za 1,50 Kč.

C ENERGIE: tento tarif je určen pouze pro zákazníky Centropolu, kteří od společnosti odebírají energie. Za fixní měsíční poplatek 49 Kč bude možno volat do všech sítí v České republice za 1,50 Kč za minutu.

centropol-specialni-tarify

Datové balíčky na měsíc jsou nabízeny dodatkově k tarifům pro možnost využívaní internetového připojení ve větší míře. K dispozici je vždy vybraný objem dat v MB, podle názvu konkrétního balíčku.

centropol-data

CENTROPOL TELECOM nebude účtovat žádné aktivační poplatky. Tarifikace je ve všech případech 60 + 1, co se týče mobilního internetu, po překročení FUP limitu se internet nezastaví, pouze se zpomalí. Všechny tarify budou nabízeny se závazkem na 24 měsíců, tak i bez něj, za což si případný zájemce připlatí 150 Kč měsíčně. Pokud byste měli v úmyslu operátora opustit dříve, bude sankce činit 1/5 celkové částky, kterou zbývá doplatit, tak jak tomu bude za pár měsíců již u všech našich operátorů.

Hlavním motem reklamní kampaně tohoto operátora je "Mobilizace", která bude mít za úkol přitáhnout pozornost cílové skupiny, tedy jednotlivých rodin. Pro tyto účely se pak CENTROPOL rozhodl využívat hlavně Outdoorovou reklamu, internet a rádio.