Blog»Novinky » Žhavá novinka: další spekulace [...]

Žhavá novinka: další spekulace potvrzena, LAMA mobile!

8.9.2013 12:46 Jako první server si vás dovolujeme informovat o novém virtuálním operátorovi LAMA mobile. Vedeme ho zde již v sekci spekulací od 3. července.

Co o něm víme? Společnost LAMA MOBILE a.s. byla založena již 19. prosince 2007. Má zaregistrované domény lamamobil.cz, lama-mobil.cz, lamamobile.cz a lama-mobile.cz. Dne 24. května 2013 proběhl zápis ochranné známky LAMA MOBILE. Pravděpodobný název operátora tedy bude LAMA mobile. Domén lamamobile.cz je zatím přesměrovávána na hlavní prezentaci společnosti. Dokonce jsme již nalezli i logo operátora.

Na pracovním portálu se včera, 7. září, objevila nabídka na práci v MVNO. Zde přikládáme důkaz:

lama-mobile-prace

 

6. září nám připutovala do naší redakční schránky anonymní zpráva o novém operátorovi, který má na trh vstoupit již 11. září 2013.

Dle informací má prý doslova zamíchat s kartami na poli virtuálních operátorů v České republice. Jeho ambice nemají být malé. Chce být mezi třemi největšími MVNO.

Jako poslední a důležitá informace bylo, že se operátor nachází již v našem seznamu, jen je veden jako spekulace. To tedy sedí na LAMA mobile. I pořád je možné, že to bude ještě někdo jiný. A po LAMA mobile, tak přibude další operátor. Mohl by to být některý z tohoto seznamu: Compatel, DRAGON, Eureka, K-Classic Mobil (Kaufland), Materna, Metronet, Newtel, Post Mobil, SAZKA mobile, Unet nebo UPC.

Aktualizováno - 14:00: Pokud si do vyhledávače Google.com zadáte LAMA mobile, naleznete již tento krátký text, který je zatím na webu nedostupný. Podařilo se nám z něj získat ale více.

lama-mobile-text

LAMA mobile je plnohodnotný virtuální operátor, který přináší od roku 2013 levné volání českým domácnostem i firmám. Pilíře na kterých společnost staví, jsou srozumitelnost, férovost a transparentnost. LAMA mobile je silně orientována na zákazníka a jeho potřeby. Nabízí různé...

Aktualizováno - 17:15: Dne 4.9.2013 byl změněn držitel domény lamamobile.cz z LAMA INVESTMENTS a.s. na LAMA mobile, a.s.

lama-mobile-domena