Blog»Novinky » StarTEL má nový tarif za 49 Kč

StarTEL má nový tarif za 49 Kč

Sestavení nového tarifu, který nabízí za 49 Kč měsíčně 15 volných minut do všech sítí, minutu volání za 1,49 Kč, SMS za stejnou cenu a volání v sítí StarTEL za 0,49 Kč, je výsledkem průzkumu, který si provedl provozovatel STARNET, s.r.o. mezi cílovou skupinou uživatelů.

Z průzkumu vyplývá, že podstatná část oslovených respondentů z řad uživatelů internetového připojení společnosti STARNET, s.r.o. očekává od svého mobilního operátora měsíční poplatek nižší než 50 Kč s volnými jednotkami na volání.

K původní nabídce, která tarifem za 29 Kč měsíčně zvýhodňuje stávající klienty Starnetu, se tak přidal další tarif s nízkým měsíčním poplatkem určený široké veřejnosti.

Za 49 Kč měsíčně získá zákazník 15 volných minut, které může provolat bez ohledu na cílovou síť. Minuta volání po vyčerpání těchto volných jednotek zůstává, stejně jako u ostatních tarifů, na částce 1,49 Kč. SMS je také za 1,49 Kč a MMS vyjde na 4 Kč.

Nejnižší cenu nabízí StarTEL v rámci vlastní sítě a cílí tak zejména na celé rodiny, jejichž členové si mezi sebou volají za 0,49 Kč.