Blog»Novinky » NETBOX a AIM nabízejí ke kabelov [...]

NETBOX a AIM nabízejí ke kabelovému internetu SIM kartu s internetem zdarma

Společnosti SMART Comp. a.s. a Planet A, a.s., které provozují sítě NETBOX a AIM, budou od 1. října 2013 nabízet svým zákazníkům bezplatnou SIM kartu s internetem. Podmínkou je však zřízení jednoho ze tří internetových tarifů s pevnou přípojkou. Tím tak umožní využívat internet doma i mimo něj.

Jistě se ptáte jaká je nabídka internetového připojení těchto dvou společností kolik vlastně stojí. Zde je pro vás uvádíme:

50 Mb/s za 450,- , 100 Mb/s za 550,- a 150 Mb/s za 650,- Kč. Nyní nabízí akci se slevou 100,- Kč na všechny tarify po dobu 6 měsíců. Nutné je však podepsat smlouvu na 24 měsíců. K této akci se vztahuje i SIM karta zdarma s 50 MB dat ,kterou je nutné aktivovat nejpozději do 31. prosince 2013. Nutné je také bydlet v lokalitě, kde mají společnosti zavedenou infrastrukturu, což je možné ověřit na jejich webových stránkách.

„Nové internetové tarify přichází v době, kdy zákazník přestává rozlišovat samotnou rychlost své domácí přípojky, ale spíše očekává, že mu budou dobře fungovat stránky a služby, které denně využívá. Rozhodli jsme se, že každý náš zákazník si bude moci svůj internetový tarif optimalizovat podle toho, k čemu jej primárně potřebuje. Zároveň jsme chtěli, aby zákazník měl náš internet k dispozici kdekoliv, proto od nás zdarma dostane mobilní SIM kartu, se kterou bude moci každý měsíc bezplatně přistupovat k internetu z mobilu,“ vysvětluje předseda představenstva Planet A, a.s. Martin Havrda.

Přes zákaznický portál si každý zákazník bude moci zvolit, zda v daný moment preferuje na své přípojce rychlejší stahování, odesílání nebo zda chce plně symetrickou rychlost. To je další změna, kterou nové tarify doznaly, neboť všechny budou v základní konfiguraci mít stejnou hodnotu downloadu a uploadu. „V době mohutného nástupu cloudových služeb, kdy zákazník uchovává spoustu svých dat na internetu, je důležité i to, za jak dlouho se mu všechny data synchronizují,“ vysvětluje Ing. Aleš Padrta, generální ředitel SMART Comp. a.s. „Zákazník za jednu cenu získá vždy to nejlepší, co v daný moment potřebuje a nebude nucen platit nic navíc. Tyto změny bude moci provést jednoduše online a zcela zdarma.“

“V první fázi budeme zákazníkovi aktivovat bezplatná data do mobilu, později si bude moci internet změnit například za volné minuty či SMS,“ doplňuje Padrta.

Na nové tarify je možné přejít kdykoliv a zdarma. Nabídka platí jak pro nové tak i stávající klienty.