Blog»Novinky » VietCall – název hovoří za [...]

VietCall – název hovoří za vše

VietCall, nový operátor, který se, jak již z názvu vyplývá, specializuje na volání do Číny a především Vietnamu. Nabídka je ale dostupná i pro Čechy. Funguje v infrastruktuře Vodafone přes DH Telecom.

Přibližme si tedy jeho nabídku. Ta skýtá dva tarify. Ten dražší VietCall 150 za 150 Kč/měs. obsahuje neomezené volání ve vlastní síti zdarma a 0,60 Kč za SMS. Za volání do ostatních sítí je pak sazba 1,60 Kč/min. a SMS za 1,50 Kč. Pro volání do Číny a Vietnamu platí stejná cena, jako pro hovory do cizí sítě v rámci ČR.

Druhý z tarifů, VietCall 50 za 50 Kč/měs., neobsahuje žádné volné jednotky a jednotlivé ceny má stanoveny takto: Volání ve vlastní síti 1,50 Kč/min., volání do ostatních sítí v ČR za 2,50 Kč/min. a za volání do Číny a Vietnamu zaplatíte 1,90 Kč/min. SMS v rámci vlastní sítě i těch cizích pak vyjde na 1,50 Kč. Tarifikace 60+1 je stejná pro oba paušály.

cenik-vietcall

Operátor přišel i s nabídkou dat, u nichž se cena za jednotlivé balíčky liší podle toho, s jakým tarifem si jej pořizujete. Viz. tabulka.

data-vietcall