Blog»Novinky » Dva tarify a předplacenka, účtov [...]

Dva tarify a předplacenka, účtování po sekundách a slevy za pravidelný nákup v Coop prodejnách.

Dnes, 1. listopadu, začal nabízet své tarify virtuál Coop Mobil provozovaný stejnojmennou sítí maloobchodních prodejen. Operátor využívá síť Materna Communications, která běží v infrastruktuře Vodafone.

Předplacená karta s názvem Start nabízí volání do všech sítí za 2,50 Kč a SMS za 1,50 Kč. Tarifikace hovorů je vždy sekundová (1+1, platí i pro paušální tarify). Minimální dobití činí 150 Kč, maximální pak 400 Kč. K dispozici budou kupóny, terminály na prodejnách a online platby na webu. Platnost kreditu je pouze tři měsíce! Za přenos svého stávajícího čísla zaplatíte 270 Kč.

První z tarifů - Standard za paušální měsíční poplatek 199 Kč v sobě skrývá 60 volných minut, 60 SMS a zlevňuje volání na 1,20 Kč a SMS na 1 Kč do vlastní sítě.

Druhý tarif s názvem Rodina si můžete pořídit za 659 Kč měsíčně. Rozdíl mezi ním a tarifem Standard je pouze v počtu volných jednotek, ceny za volání a SMS jsou stejné. Obsahuje tedy 200 volných minut a 200 SMS. Jeho výhodou však může být především to, že jej lze využívat na dvou až třech sdílených sim kartách současně.

Data Coop nabízí formou balíčků. U základní předplacenky je k dispozici pouze denní internet s 25 MB za 20 Kč. U paušálů pak ještě měsíční balíček 300 MB za 159 Kč, který lze dodatečně doplnit o 100 MB za 60 Kč. Po vyčerpání limitů klesá rychlost na 20 kb/s.

Nabídka obsahuje i jednorázové balíčky 300 MB za 159 Kč a 1 GB za 399 Kč, které můžete čerpat až tři měsíce. Až dojdete na datový strop, internet bude odpojen. Můžete ale koupit další balíček.

Lze ale i ušetřit, pokud budete pravidelně nakupovat v jeho prodejnách. Když jednou týdně nakoupíte za 100 Kč a více, kód vygenerovaný na účtence vám zlevní volání a SMS o 20 %. Slevy se nesčítají a platí vždy následující týden od pondělí do neděle.