Blog»Novinky » Aktualizováno: mBank nebude virtu [...]

Aktualizováno: mBank nebude virtuálem, jedná se pouze o dočasnou nabídku

Aktualizováno 11:45 6. 11. 2013: mBank nebude spouštět virtuálního operátora, dle vyjádření Vodafone jde pouze o časově omezenou nabídku pro zákazníky banky. Vodafone má již připravený vstup do nabídky na adrese vodafone.cz/mvolani. Sama banka ale už v Polsku provozuje několik let virtuálního operátora mBank mobile, takže je ještě možné, že by se tu někdy mohla nabídka objevit jako stálá.

Původní článek:

mVolání, tak se pravděpodobně bude jmenovat virtuální operátor od nízkonákladové banky mBank. Spuštění plánované na zítřek, 6. listopadu, má své opodstatnění. Ten den bude banka oslavovat 6. výročí působení na českém trhu. Konkrétní nabídka bude představena také symbolicky v 6 hodin odpoledne.

Všem současným klientům byla rozeslána na e-mail tato zpráva:

mbank-mvolani

Dosud není jistých několik podstatných informací. Nevíme jistě v jaké síti bude poskytovat své služby, také nevíme, zda nabídka bude určená pouze pro klienty mBank a zatím není úplně jisté kolik budou tarify stát.

Co již víme je to, že doménu mvolani.cz si banka registrovala teprve 8. října tohoto roku. Ta bude pravděpodobně přesměrována na hlavní prezentaci nebo informační podstránku. Dále víme, že se v nabídce objeví dva tarify s názvy mVolání a mVolání mini, tak jak je uvedeno v newsletteru. První tarif nabídne neomezené volání a SMS do všech sítí, 1000 minut do zahraničí (pravděpodobně do EU) a slušné 4 GB dat. Druhý tarif obsahuje 300 volných minut, neomezené SMS, 300 MB dat a 100 min. volání do zahraničí.

Podle srovnání s tarify, které uvádí na obrázku by cena za neomezený tarif mohla být cca 599 Kč vč. daně. Druhý bude stát nejspíše polovinu, tedy 299 Kč. I v případě, že by nabídka byla určená pouze klientům banky, není potřeba házet flintu do žita. Poplatek za vedení účtu je nulový a jeho zřízení je možné přes internet. Mimochodem, klientská základna už čítá něco přes 470 tisíc uživatelů.