Blog»Novinky » BLESKmobil bude slavit 1. narozenin [...]

BLESKmobil bude slavit 1. narozeniny, má už přes 300 tisíc klientů

BLESKmobil bude zítra, 7. listopadu, slavit svoje první narozeniny. I když ho nemůžeme považovat za plnohodnotného virtuálního operátora, jedno mu musíme uznat. Byl první. Kompletní správu má nad operátorem Telefónika O2, vydavatelství Ringier Axel Springer je mu hlavně marketingovým partnerem.

Díky tomu ale došlo k průlomu ve stojatých vodách českého telekomunikačního prostředí a uvedl tak nejlevnější předplacenku, která by před rokem dostupná. Nevíme přes, kolik který virtuální operátor má svých klientů, ale BLESKmobil jich má díky velké propagaci skrze bulvární tisk přes 300 000, což je pravděpodobně nejvíce.

Za rok své existence se BLESKmobil osvědčil jako kvalitní alternativa velkých operátorů. Když jsme ho v listopadu loňského roku spouštěli, bylo našim cílem oslovit co nejvíce nespokojených zákazníků. Myslím, že počet aktivovaných služeb svědčí o velkém úspěchu a věřím, že našich spokojených klientů bude stále přibývat.“ tak okomentoval první rok služby Michal Táborský, ředitel rozvoje obchodu vydavatelství.

Již tento pátek, 8. listopadu, má být odhalena nová výhoda pro nové i stávající zákazníky.