Blog»Novinky » Nový operátor od poskytovatele ka [...]

Nový operátor od poskytovatele kabelové televize – Nej MOBIL

Do našeho přehledu virtuálních operátorů jsme přidali Nej MOBIL. Jedná se o operátora, který své služby začal nabízet asi v polovině října, jak uvádí na své Facebookové stránce. Působí v síti T-Mobile a to přes společnost GTS. V nabídce má jediný tarif NEJ s měsíčním paušálem 20 Kč.

A co se ukrývá pod nabídkou, která je na vlastním webu operátora spíše ukryta v několika pdf cenících? Kromě toho, že za 20 Kč měsíčně nedostanete, stejně tak jako ostatních podobných nabídek, žádné volné jednotky, a že volání v síti stojí 0,50 Kč a do ostatních 1,60 Kč, se zde více nedozvíte. Prohledali jsme ceníky a zjistili jsme pro vás více. Kompletní přehled cen naleznete jako vždy u profilu operátora.

Pro představu, SMS stojí do vlastní sítě padesátník a do ostatních 1,20 Kč, MMS je za 3,50 Kč do všech sítí. V nabídce chybí datové balíčky, a proto nalezneme jen cenu za 1 MB, ten stojí 0,70 . Tarif je bez závazku a s méně běžnou tarifikací 30+30, kdy se účtuje každá započatá půlminuta. Aktivace SIM karty stojí 100 Kč a pokud budete přenášet své staré číslo, počítejte s 300 Kč poplatkem. Zákazníci, kteří nevyužívají některou z jiných služeb operátora si ještě musí připravit 500  jako vratnou kauci. Pozor, vrací se až po 6-ti měsících a musíte si o ni sami zažádat.

Za upozornění na tohoto operátora děkujeme jednomu z našich čtenářů, který nám přeposlal newsletter, ve kterém společnost Nej TV a.s. informovala o této nové službě.

letak-nej-mobil