Blog»Novinky » LAMA MOBILE zveřejnila svou nabíd [...]

LAMA MOBILE zveřejnila svou nabídku. Láká na neomezený tarif bez závazku

LAMA MOBILE, nový virtuální operátor, o kterém jsme vás informovali jako první, ukázal své tarify, se kterými vstoupí 18. listopadu na trh. Hlavním tahákem je neomezený tarif za 599,- bez závazku.

Jedná se tak o dalšího operátora, který pochází od společnosti věnujíci se prodeji energií (Centropol Telecom, Mobil od ČEZ, One Mobile). LAMA MOBILE je součástí holdingu LAMA ENERGY GROUP, který je dodavatelem plynu a elektřiny a mimo jiné těží i ropu.

LAMA MOBILE bude plnohodnotným virtuálním operátorem, a za síťového partnera si zvolila Vodafone. Przemyslaw Galera, generální ředitel virtuálního operátora, k tomu dodává: "Veškerý zákaznický servis, technickou podporu, fakturaci, zákaznický portál nebo informační linku budeme pro naše zákazníky zajišťovat sami".

Operátor nabídne tarifikaci účtovanou po vteřinách (1+1), tarify bez závazků, jednoduché a přehledné obchodní podmínky, čtyři tarify pro nové zákazníky a jeden speciální pro zákazníky LAMY, kteří odebírají plyn nebo elektřinu a jeden balíček volných jednotek. „Své zákazníky se nesnažíme nachytat. Naše smlouva se vejde na jednu stránku a neobsahuje žádné chytáky, aktivační poplatky ani poznámky pod čarou. Navíc se nemusíte vázat na dlouhé období,“ říká Przemyslaw Galera.

Čím více voláte, tím méně platíte.

Na tomto principu staví LAMA svou nabídku, kterou si zde ukážeme:
cenik-lama-mobile

V podstatě jde o to, že u tarifu FÉROVÁ LAMA, kde je nulový měsíční poplatek, voláte za různé ceny dle toho, kolik provoláte. Funguje na principu tří pásem – na začátku je volání za 2,90 Kč za minutu, po provolání 150 minut se sazba snižuje na 2 Kč koruny a po 350 minutách na 1 Kč za minutu. Zajímavou výhodou je, že po tom co dosáhnete výhodnějšího pásma, se automaticky zlevní všechny předchozí provolané minuty.

Tarif SPOŘIVÁ LAMA 200 KČ obsahuje 100 volných minut do všech sítí a 100 minut do vlastní sítě. To vše za 199 korun měsíčně.

Posledním tarifem je UPOVÍDANÁ LAMA, která nabídne neomezené volání do všech sítí za 599 Kč měsíčně, ale bohužel bez neomezených SMS a bez dat. Cena jedné SMS je 1,50 Kč, stejně tak jako u dvou předchozích tarifů.

Nabídka pro rodiny

LAMA MOBILE chce oslovit také rodiny se svým tarifem LAMÍ RODINKA, jehož prostřednictvím lze v rámci jednoho paušálu využívat dvě až čtyři SIM karty. Členové rodiny si mezi sebou volají zdarma. Volání pro dva členy rodiny stojí 199 Kč měsíčně, pro tři 289 Kč a pro čtyřčlennou rodinu 369 Kč měsíčně.

cenik-lama-mobile-rodina

Nabídka pro zákazníky LAMA ENERGY

Škálu paušálů doplňují speciální tarify pro stávající klienty LAMA ENERGY, kteří od ní odebírají plyn nebo elektřinu. Tarif UPOVÍDANÁ CHYTRÁ LAMA nabízí neomezené volání v síti za 149 Kč měsíčně (tarif nemusí být jen s energiemi). CHYTRÁ LAMA 249 KČ obsahuje 100 minut do všech sítí, 100 minut do sítě LAMA MOBILE a 50 SMS. Balíček CHYTRÁ LAMA 399 KČ má v sobě 200 minut volání do všech sítí, 100 SMS a 150 MB dat.

cenik-lama-mobile-pro-zakazniky

Samozřejmostí jsou datové balíčky ke všem tarifům a to se 150 MB za 99 Kč, 500 MB za 229 Kč nebo 1 GB dat za cenu 399 Kč. Nabídka LAMA MOBILE nebude určena pouze jednotlivým občanům, ale také firmám či živnostníkům. Těm už od začátku nabídne neomezené volání v rámci firmy od 89 Kč měsíčně.

S operátorem se také setkáme na televizních obrazovkách, v outdooru, na internetu a v tištěných mediích. V plánu je i podpora prodeje v podobě roadshow v nákupních cetrech ve vybraných městech po republice.