Blog»Novinky » Virtuální operátor City Mobile k [...]

Virtuální operátor City Mobile končí!

K dnešnímu dni přestal poskytovat telekomunikační služby virtuální operátor City Mobile. Stávající zákazníky vezme pod svá křídla operátor Fayn, který jim zajistí stejné podmínky, jaké měli u City Mobile.

 

TISKOVÁ ZPRÁVA OPERÁTORA k ukončení poskytování mobilních telekomunikačních služeb

Vážení zákazníci,
dovolte, abychom vás informovali o změnách, které právě probíhají. Naše společnost City mobile s.r.o. se rozhodla ukončit činnost v oblasti poskytování mobilních telekomunikačních služeb. Tato změna celkové koncepce podnikání firmy je sice velmi zásadní, ale pro Vás, pro naše zákazníky, nemá toto strategické rozhodnutí vliv na dostupnost a kvalitu poskytování služeb.

Pečlivě jsme vybrali stabilního partnera, společnost FAYN Telecommunications s.r.o., která naše mobilní služby převezme. A to tak, že nedojde k přerušení služeb, zůstane v platnosti Vaše stávající SIM karta a v současnosti se nic nemění ani na Vašich tarifech.

Využívat též můžete Samoobsluhu, na kterou jste zvyklí. Najdete ji nově na adrese https://www.fayn.cz/city. Fakturaci za měsíc květen již bude provádět FAYN. Vyčkejte prosím dalších informací, které Vám již pošle přímo operátor FAYN!

Děkujeme, že jste byli našimi zákazníky. Telekomunikační trh v České republice má svá specifika a co do podnikání je velmi náročný. Proto jsme se rozhodli pro FAYN, stabilního a dlouholetého hráče na telekomunikačním trhu, který bude zárukou kvality pokračování poskytovaných služeb pro Vás a nabídne Vám vyšší komfort a širší spektrum služeb.

Nadále však budeme poskytovat pevné služby a to ve formě pevného ADSL/VDSL internetu, jehož nabídku můžete nalézt ZDE. Dále Vám rádi pomůžeme s výběrem vhodné fotopastí na jejichž prodej se taktéž specializujeme.

Hezký den
City Mobile