Blog»Novinky » TZ: Výhodné neomezené tarify od [...]

TZ: Výhodné neomezené tarify od EriMobile

EriMobile začal od května 2015 poskytovat jako jeden z prvních operátorů v ČR neomezené tarify v rozlišení dle telefonních sítí, do kterých si zákazník neomezené volání zvolí.

Základní úvahou je nabídnout takový neomezený paušál na volání, který zákazník skutečně využije a neplatí tedy zbytečně vyšší paušál za neomezeného volání do telefonních sítí, do kterých nevolá nebo volá minimálně.

Zákazníci si u EriMobile mohou zvolit celkem z pěti paušálů neomezeného volání v ČR:

1) neomezené volání v sítí EriMobile za celkových 215 Kč/měs.

2) neomezené volání v sítí EriMobile + mobilní síť Vodafone za celkových 372 Kč/měs.

3) neomezené volání v sítí EriMobile + všechny pevné sítě za celkových 421 Kč/měs.

4) neomezené volání v sítí EriMobile + mobilní sítě T- Mobile + O2 za celkových 421 Kč/měs.

5) neomezené volání do všech mobilních a pevných sítí za celkových 576 Kč/měs.

Výhodou pro zákazníka je i to, že si k těmto neomezeným paušálům může objednat balíčky volných minut do telefonních sítí, ve kterých neomezené volání není poskytováno.

Pokud si tedy např. zákazník zvolí první variantu neomezeného volání v síti EriMobile za 215 Kč, může si k tomu objednat balíček např. 60 volných minut volání do všech ostatních sítí za 23 Kč/měs. Celkový měsíční paušál pak je 238 Kč/měs (215+23). Navíc u cenového tarifu Eri – Panter L zákazník získává i jednorázový bonus 330 volných minut do všech sítí, který lze čerpat po dobu až 12 měsíců (www.erimobile.cz).

Prakticky tedy zákazník za měsíční paušál 238 Kč/měs. získává neomezené volání v rámci všech čísel v síti EriMobile + měsíční balíček 60 volných minut do všech ostatních sítí v ČR + bonus 330 volných minut volání do všech sítí v ČR. Za volání tedy zákazník platí až provolá celý měsíční balíček 60 volných minut i celý jednorázový balíček 330 volných minut. A až tyto všechny volné minuty vyčerpá je cena za volání do všech sítí v ČR příjemných 1,20 Kč / min.