Blog»Novinky » Neomezené volání s EriMobile od [...]

Neomezené volání s EriMobile od 432 Kč/měs.

Neomezené volání do všech sítí v ČR s mobilním operátorem EriMobile od 432,- Kč/měs. ... 

Od října 2015 nabízí český mobilní operátor EriMobile možnost objednání 4 a více nových mobilních tarifů Eri – Panter L, M nebo S s neomezeným voláním za opravdu zajímavou cenu od 432,- Kč/měs.

Stačí jen současně využívat a hradit standardní pevné připojení k Internetu Eri–ADSL/VDSL. Tuto sníženou cenu o více jak 21,7 % lze využívat po celou dobu, kdy využíváte právě pevného připojení k Internetu od Českého bezdrátu.

Pevné připojení k Internetu Eri – ADSL Panter cool 5 Mbps startuje již s cenou od 362,- Kč/měs. a to i při uzavření Smlouvy na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou od 1 měsíce. Pokud chcete rychlost vyšší, tak s příplatkem pouhých 24 Kč/měs. získáváte připojení k Internetu 10 Mbps (viz.: http://www.eri.cz/adsl ).

Zajímavostí je, že i nadále zůstává pro zákazníka možnost si délku výpovědní lhůty zvolit (1, 3 nebo 6 měsíců) a to bez vlivu na výši měsíční ceny nebo zřizovací poplatek, který je mimochodem stále 0,-Kč.

Veškeré informace jsou dostupné na webových stránkách www.erimobile.cz nebo lze kontaktovat přímo obchodní oddělení společnosti EriMobile na email: obchod@erimobile.cz nebo telefonicky v prac. dnech od 8 do 22.00 hod. na tel: 770 710 007 nebo na bezplatnou tel. linku 800 138 138.

Veškeré ceny jsou uvedeny včetně DPH. Uvedená zvýhodněná cena neomezeného volání se již dále nedá kombinovat s jiným typem slev.