Blog»Novinky » Volejte a SMSkujte bez starostí s [...]

Volejte a SMSkujte bez starostí s mobilním parťákem KlokanMobil!

Hledáte mobilní tarif, který se dokonale přizpůsobí vašim aktuálním potřebám a nebude se řídit předem nalajnovanými statistikami? Chcete pro své spojení s rodinou i přáteli co možná nejvýhodnější nabídku, která vaše používání služeb dokáže patřičně ocenit? Toužíte po individuálním přístupu a jednoduchých podmínkách? Pak vsaďte na Tarif Klokan, který přesně ví, co od dokonalého tarifu očekáváte!

 

 

Mobilní tarif bez předsudků

Ať si říká, kdo chce, co chce - žádný člověk za dva měsíce neprovolá ani nepropíše do haléře stejnou částku. Většina mobilních tarifů se řídí předem nalajnovanými statistikami, podle kterých hází všechny lidi do jednoho pytle. Při volbě ideálního operátora proto nelze sázet na kalkulačky ani srovnávače, podle kterých by šlo dojít k rozumnému výsledku. Uživatelé by se neměli přizpůsobovat svým tarifům, ba naopak tarify by se měly přizpůsobit jejich individuálním potřebám – a to je cíl mobilního tarifu Klokan.

Jediný tarif, který vás dokáže ocenit

KlokanMobil má jako jediný mobilní operátor pouze jeden tarif, který vyšperkoval tak, aby maximálně splnil představy lidí, kteří jej využívají. Rovněž vás jako jediný operátor dokáže ocenit za to, jak mobilní tarif využíváte. Čím více provoláte a pošlete SMS zpráv, tím méně zaplatíte. Funguje na jednoduchém principu, jehož smysl můžete shlédnout na šikovném videu a tím pochopit flexibilitu tohoto tarifu.

Výhody, férové jednání a jednoduché podmínky

Využívat tarif Klokan je jednoduše zábava. Již od samého začátku s vámi jedná spravedlivě a na rozdíl od řady jiných operátorů má velice jednoduché podmínky. Určitě oceníte i možnost sedmidenní lhůty na odstoupení od smlouvy v případě nespokojenosti.

klokan-tarif-clanek