Blog»Novinky » Předplacená karta od KlokanMobilu [...]

Předplacená karta od KlokanMobilu dává vašemu volání zelenou!

Volejte bez omezení a za cenu, o které se vám až do dnešního dne ani nezdálo! Zapomeňte na vysoké částky za mobilní vyúčtování a konečně si své volání užívejte. S předplacenou kartou od KlokanMobilu můžete využívat příjemné paušálové ceny a to i bez nutnosti podepisovat papírové smlouvy. My víme, jak dát vašemu volání zelenou!

Volání bez omezení si zamilujete!

Bez mobilního telefonu se v současné době dokáže obejít jen málokdo. Určitě i vy zvládnete za den i několik pracovních či osobních hovorů. Jestliže jste se ve svém volání až do dnešního dne omezovali díky vidině nekřesťansky vysokého vyúčtování, od teď už si budete volání konečně užívat! Přesně dva roky od vzniku oblíbeného operátora KlokanMobil přichází velká klokaní revoluce, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít!

Jak to funguje?

Předplacená karta od KlokanMobilu nabízí hned celou řadu výhod. Díky ní již nebudete přerušovat důležité rozhovory jen díky tomu, že přesáhnete několik minut. S předplacenou kartou je to právě naopak! Čím víc budete svůj mobilní telefon využívat, tím levněji budete volat – a to zní velice lákavě! Užívejte si bez jakéhokoli omezení volání již od neskutečných 0,70Kč do všech sítí a za 0,50Kč do vlastní sítě. Nyní již budete moci viset na drátě třeba i půl hodiny a volat přitom budete doslova za hubičku!

Využívejte paušálové výhody

Díky předplacené kartě budete moci využívat paušálové ceny a to i bez nutnosti podepisování papírových smluv. Touhou po levnějším volání se u KlokanMobil k ničem nezavazujete. Za příjemných 35Kč měsíčně tak budete moci využívat doposud nepoznané výhody. Kartu si budete dobíjet klasicky tak, jak jste zvyklí a to bude na Sazka terminálech nebo kdekoli na poště. Předplacenou kartu Nabitý Klokan lze snadno dobít těmito způsoby: Sazka terminály, pobočky České pošty, online platební brána na internetu S předplacenou kartou od KlokanMobil tedy získáte pohodlí na které jste zvyklí u předplacených karet a zároveň si užíváte nejlevnější volání na trhu.

Předplacená karta KlokanMobil