Blog»Novinky » Nové mobilní připojení Eri – [...]

Nové mobilní připojení Eri – LTE od EriMobile. Jedinečné na trhu v ČR!

Společnost Český bezdrát s.r.o., provozující virtuálního operátora EriMobile, spouští od 1. 11. 2015 novou službu datově neomezeného mobilního připojení Eri - LTE.

Tato Služba je určena pro ty zákazníky, kteří nechtějí neustále hlídat zakoupený datový balíček, ale chtějí mít jistotu, že mobilní připojení bude kvalitní, stabilní a zabezpečené. Se Službou Eri – LTE se zákazníci nemusí bát, že spadnou do tzv. FUPu, kdy rychlost po vyčerpaní balíčků dat klesá pod prakticky málo využitelnou mez. Zákazníci EriMobile tak mohou po celou dobu využívat např. bankovní služby, GPS mapy, email nebo i např. dálkovou správu svého PC nebo i firemní LAN sítě (vhodné např. pro pracovníky v IT – možnost objednání veřejné statické IP adresy).

Rychlost připojení je možné volit z celkem 6 přednastavených možností podle zvoleného typu Služby Eri–LTE (viz.: http://www.eri.cz/mobilni-pripojeni-lte-1 ).

Společné parametry pro všechny typy rychlostí Služeb Eri – LTE :

- datově neomezené mobilní připojení určené pro přenosné koncové zařízení typu tablet, „chytrý mobilní telefon“, iPhone nebo Notebook,

- možnost přidělení veřejné statické IP adresy, která může být společná pro více SIM karet EriMobile zákazníka,

- možnost mobilního připojení k Internetu i v zahraničí (např. cena za data v rámci EU je 5,79 Kč/MB),

- v ceně je zahrnuta doplňková Služba Eri - Strážce (AOKPE) - zabezpečení, monitoring a nastavení připojení,

- prostřednictvím aktivované SIM karty EriMobile je využívána mobilní síť T-Mobile,

- cena zřízení + aktivace Služby + nová SIM karta EriMobile 4G/LTE : 198 Kč,

- v ceně je zahrnuta možnost zřízení a využívání 1 x e-mail schránky se zvolenou e-mail adresou ... @erimobil.cz nebo ... @specialistanet.cz o velikosti 500 MB,

- smlouva je uzavírána na dobu neurčitou bez nutnosti dlouhodobého závazku (např. na 12 nebo více měsíců)

Zajímavostí zůstává i nadále možnost volby délky výpovědní lhůty 1, 3 nebo 6 měsíců a to bez vlivu na výši měsíční ceny nebo zřizovací poplatek.

Veškeré informace jsou dostupné na webové adrese: http://www.eri.cz/mobilni-pripojeni-lte. Rovněž můžete kontaktovat přímo obchodní oddělení společnosti EriMobile na email: obchod@erimobile.cz, telefonicky v pracovních dnech od 8.00 do 22.00 hod. na tel: 770 710 007 nebo na bezplatné tel. lince 800 138 138.

Veškeré ceny jsou již uvedeny včetně DPH.