Blog»Novinky » Surfujte s GoMobilem levněji a za [...]

Surfujte s GoMobilem levněji a za podmínek, které se vám přizpůsobí!

Nemít v současné době mobilní telefon a přístup k internetu je pro drtivou většinu lidí něčím nepředstavitelným a možná i krokem zpátky v čase. Pravda je taková, že služeb mobilního telefonu dnes využívá široká veřejnost a stále více lidí do svých požadavků zahrnuje i potřebu být neustále online a v obraze. Jak by se vám líbila představa o 30% levnějšího surfování a za takových podmínek, které se dokonale přizpůsobí vašim potřebám?

GoMobil vás neomezuje

Mobilní operátor GoMobil, který u nás působí již dva a půl roku, pluje proti proudu všech ostatních mobilních operátorů. S téměř třiceti tisíci spokojenými zákazníky teď přichází s lákavou akcí, které nedokáže odolat žádný nadšený surfař využívající mobilní data pro online spojení se světem. Nyní si můžete na internetu brouzdat o 30% levněji a s takovým množstvím dat, které vám plně vyhovuje. S GoMobilem si můžete kapacitu volných dat přizpůsobit svým potřebám a to prakticky bez omezení!

Každý měsíc jiný tarif

Je-li pro vás důležitá flexibilita a chcete mít své výdaje dokonale pod kontrolou, pak si nabídku mobilního operátora GoMobil určitě nenechte proklouznout mezi prsty. Sami si tak můžete každý měsíc měnit množství gigabajtů, které potřebujete pro surfování po internetu. Začít můžete například na množství 1 GB za 180 Kč, a pokud zjistíte, že je pro vás tolik mobilních dat hodně nebo naopak málo, můžete si svůj tarif další měsíc libovolně změnit. Tato akce platí v rámci velkého zimního výprodeje dat při objednání tarifu NA MÍRU nebo V SÍTI ZDARMA a to až do 29.2 tak tuto příležitost nepropásněte.

Žádné háčky a triky, aneb přizpůsobte si svůj tarif

GoMobil se od ostatních mobilních operátorů liší ve svém jednání se zákazníky. Neomezuje vás smlouvou trvající dva roky a neskrývá před vámi žádné triky v podobě vyšší ceny za služby bez závazku. S tímto operátorem proto nejste vázáni ani při sjednání mobilního tarifu jako je tomu u jiných operátorů, kdy se upíšete k určité částce za služby, které ve skutečnosti ani nevyužijete.

gomobil_surfujte_v_mobilu