Blog»Novinky » GoMobil vítá jaro nejlevnější [...]

GoMobil vítá jaro nejlevnější rodinnou neomezenkou v historii

Noví i stávající zákazníci GoMobil se dočkají nejlevnějšího neomezeného volání v historii. Od 16. března si mohou objednávat neomezené volání do GoMobil za 49 Kč/měsíčně místo původních 99 Kč/měsíčně. Akce se týká neomezeného volání, které GoMobil nabízí jako volitelný doplněk k nejoblíbenějšímu Tarifu NA MÍRU, který využívá přes 16,5 tisíce zákazníků.

gomobil_49

“O neomezené volání v síti je mezi našimi zákazníky velký zájem. Vidíme to na razantním nárůstu objednávek tarifu V SÍTI ZDARMA, u kterého je neomezené volání v sítí součástí ceny,” říká Lucie Kalusová, produktová manažerka GoMobil a dodává: “Věříme, že zlevněním neomezeného volání u tarifu NA MÍRU, který využívá téměř 55 % našich zákazníků, tuto službu výrazně zpřístupníme a stane se dostupnou prakticky pro každého.”

Stávající zákazníci si zvýhodněné neomezené volání mohou sjednat prostřednictvím samoobslužného portálu GoMobil - tzv. Samoobsluhy, nebo prostřednictvím zákaznického centra přes online chat, telefonní linku, e-mail nebo sociální síť Facebook.

Noví zákazníci si mohou levnější neomezenku sjednat během objednávky tarifu NA MÍRU. Přestože možnost objednání neomezenky do GoMobil za 49 Kč/měsíčně je časově omezena do 30. dubna, zvýhodněně volání budou moci zákazníci využívat trvale, tedy až do doby, kdy si jej sami zruší.

“Nikdy dříve nebylo výhodnější přejít ke GoMobil, než dnes. Víme, že s neomezeným voláním za 49 Kč do naší sítě, nebudeme zajímaví pro zákazníky, kteří potřebují volat neomezeně do všech sítí a jsou za to ochotní zaplatit,” vysvětluje Lucie Kalusová a doplňuje: “Kdo si ale nemůže dovolit dávat měsíčně za telefon 300 Kč a více, získá u nás nyní velmi zajímavou nabídku včetně neomezeného volání do sítě, které začíná už na 49 Kč.”