Blog»Novinky » Tarif MIX: Minuty, SMSky, mobilní [...]

Tarif MIX: Minuty, SMSky, mobilní data. Vše za 199 korun!

Dokonalý mix nejoblíbenějších surovin. 100 volných minut a 20 volných SMS. Samozřejmě do všech sítí. K tomu mobilní internet 150 MB. A pro labužníky přibalíme navíc nejlevnější internetové volání s dalšími 20 volnými minutami. To vše každý měsíc pouze za 199 korun s daní a jako vždy u nás – bez závazků! To je nový tarif fayn MIX.

fayn-novy-tarif

Jak je to letos s roamingem?

Naše ceny služeb v zahraničí (roamingu) jsou přívětivé. Zejména, pokud jde o oblast EU. Zde se již opravdu nemusíte bát využívat svůj mobil naplno.

Pokud se do zahraničí chystáte, nepodceňte prosím přípravu. Ověřte si u nás, zda máte aktivovaný roaming, ověřte si též dostatečnou výši kreditu na svém účtu. Výběr sítě v zahraničí nechejte ideálně na automatice mobilu, ale pokud selže, seznamte se prosím i se seznamem našich partnerských sítí, ke kterým se lze v zahraničí připojit. Od věci nemusí též být například blokace mobilních dat ve vaší zákaznické zóně, pokud je nebudete v zahraničí používat. Všechny rady pro bezproblémový mobilní pobyt v zahraničí jsme pro vás shrnuli zde.