Mobilní virtuální operátor WIA mobil

Název operátora: WIA mobil
Stav: funguje od 6. listopadu 2013
Využívá síť: Vodafone
Měsíční paušál:       39,- Kč *
Tarifikace:               60+1
Závazek:                 není
Převod čísla:           270,- **

Volání:
- vlastní síť              1,- Kč/min.
- ostatní sítě            1,80 Kč/min.
- do zahraničí          dle zóny
- ze zahraničí          dle zóny

SMS:
- vlastní síť              1,50 Kč
- mimo síť                1,50 Kč
- do zahraničí          2,90
- ze zahraničí          dle zóny

MMS:
- vlastní síť              4,90 Kč
- mimo síť                4,90 Kč
- do zahraničí          9,50
- ze zahraničí          dle zóny

Internet:
- 25 MB na den                   30,- Kč/24 hodin
- 150 MB na měsíc              120,- Kč/30 dní

* Měsíční paušál ve výši 39 Kč neplatí pro uživatele, kteří využívají internetové připojení od WIA (WIA WiFi, WIA 5G, WIA AirMAX, WIA Fiber, WIA DSL). Ti mají paušál zdarma.
Zákazníci

** Cena neplatí pro uživatele, kteří využívají internetové připojení od WIA (WIA WiFi, WIA 5G, WIA AirMAX, WIA Fiber, WIA DSL). Ti za převod čísla neplatí.

 • Jak je to s internetem v mobilu?

  Připojení na den
  Internet na den se automaticky aktivuje jakmile začnete využívat mobilní data. Pokud si je nepřejete čerpat, stačí vypnout data v nastavení vašeho mobilního telefonu.

  Připojení na měsíc
  Připojení k internetu na měsíc si můžete aktivovat ve vaší samoobsluze nebo zadáním kódu *131# do vašeho telefonu a stisknutím tlačítka pro vytočení hovoru. Služba se každý měsíc automaticky obnoví, je však třeba mít dostatečnou výši kreditu. Zúčtovací období vždy začíná v den aktivace mobilního internetu a trvá jeden měsíc.

  Jakým způsobem mohu dobít kredit?

  Kredit pro WIA mobil můžete po přihlášení do samoobsluhy prostřednictvím platebního průvodce. K dispozici jsou platební metody jako bankovní převod, kupón WIA, eKonto nebo můžete složit hotovost v kterékoliv bance.

  Dobití kreditu kupónem WIA
  Kupónem WIA můžete dobít kredit také prostřednictvím mobilního telefonu. Kupóny zakoupíte u partnerů WIA, na naší pobočce WIA Point (Kamenná 215/4, Cheb) nebo na adrese Štěpánská 704/61 - Palác Lucerna.

  Kdy je účtován měsíční paušál a v jaké výši?

  Jestliže nemá uživatel služby WIA mobil aktivní internetové připojení od WIA (WIA WiFi, WIA 5G, WIA AirMAX, WIA FIX nebo WIA DSL, WIA Fiber), je mu účtován měsíční paušál ve výši 39 Kč s DPH (strženo obvykle do 20. dne v měsíci). Účet internetového připojení je možné takto propojit maximálně s jedním telefonním číslem.

  Co se stane, když dochází kredit nebo dojde úplně?

  Pokud je zůstatek vašeho kreditu nižší než cena 1 minuty hovoru, nebudou umožněny odchozí hovory, nebo může být přerušen již probíhající hovor, případně mobilní internet.

  Nedostatečná výše kreditu
  Při nedostatečné výši kreditu nebude umožněno využívat službu. Doporučujeme dobít kredit co nejdříve. Služby budou po dobití ihned obnoveny.
  Jakmile není kredit navýšen do 30 dní od okamžiku vzniku nedostatečné výše kreditu, je SIM deaktivována a je třeba zažádat o novou na zákaznické lince.

  Platnost kreditu
  Váš kredit je platný po dobu 12 měsíců od předplacení a pokud si dobijete, platnost celkové částky kreditu se prodlužuje o dalších 12 měsíců. Jestliže kredit expiruje, bude po 6 měsících od expirace odebráno telefonní číslo.

  Kde zjistím informace o hovorech a vyúčtování?
  Výpisy hovorů, zpráv, možnost předplatit kredit a další nastavení naleznete po přihlášení do samoobsluhy WIA mobil.


 • Provozovatelem virtuálního operátora WIA mobil je WIA spol. s r. o., která působí na telekomunikačním trhu již od roku 2002.
 • Naleznete zde
 • Kompletní ceník naleznete zde.

  Všeobecné obchodní podmínky naleznete zde.

 

Aktualizováno: 10. února 2014